Teatro Gdynia

TOWARZYSKIE CENTRUM GDYNI

Oferta organizacji przyjęcia komunijnego

Zapraszamy do Teatro

wyjątkowego miejsca w sercu Gdyni, idealnego do zorganizowania niezapomnianego przyjęcia komunijnego dla Waszego dziecka. Nasza elegancka sala bankietowa, pełna uroku i wyjątkowego klimatu, stworzy doskonałą atmosferę dla tego ważnego wydarzenia.

Nasza kuchnia serwuje wyśmienite dania, dostosowane do gustów najmłodszych oraz ich gości. Zespół kucharzy zadba o każdy detal, aby menu spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Menu pdf

Teatro to więcej niż lokal

Miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność spotykają się w perfekcyjnym połączeniu, tworząc niepowtarzalną atmosferę, idealną na rodzinne uroczystości. Zarezerwujcie już dziś termin i pozwólcie nam uczynić tę ważną chwilę jeszcze bardziej wyjątkową.

Elastyczność naszej obsługi pozwoli dostosować przestrzeń oraz menu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dodatkowo, zapewniamy profesjonalną obsługę, dzięki której skoncentrujecie się tylko na radości wspólnie spędzonego czasu.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na modyfikacje

Jeśli w poniższej ofercie nie odnaleźliście Państwo propozycji odpowiadającej Państwa oczekiwaniom – prosimy o kontakt, jesteśmy gotowi na przygotowanie oferty „skrojonej na miarę”.

Kompleksowa usługa

Oprócz obsługi samego przyjęcia zapewniamy też:


Muzyka na żywo (zespół, Dj)


Dekoracje kwiatowe


Torty


Transport gości


Atrakcje

Zarządzaj plikami cookies